Udhëtim

Ture dhe Makina me Qera 4×4 Off Road Claim

0 / 5
Krahaso Add to favorites Print

 

Ture dhe Makina me Qera 4×4 Off Road NRG Motors

Eksploroni natyren e Shqiperise pa u limituar nga rruga apo makina juaj.

NRG Motors disponon 6 makina Nissan Patrol 4×4 me 6+1 vende, të përshtatura per terrene Off Road, nuk ka rendesi nese eshte mal, det apo dëbore. Gjithashtu disponojme dhe makina te tjera SUV ose vetura qe mund te perdoren per destinacione me lehtë të arritshme.

Makinat mund të merren me Qera self-drive ose me shofer ne dispozicion nga ne.

Nese nuk keni eksperience ne makinat 4×4 atehere ne ju vem ne dispozicion shofer tonin pèr një aventurë të paharrueshme, duke udhëtuar përgjatë shtigjeve ndonjëherë sfiduese jashtë rrugës. Gjatë rrugës do të mësoni bazat e ngasjes 4×4 dhe te përgatiteni si te reagoni ne momente te vështira. Mund te eksploroni terrene te pa shkelura, te shkoni per gjuheti, etj.

 

Mund te organizojme ture dhe me 30-40 persona ne cdo destinacion qe deshironi.

Cmimet jan te diskutueshme sipas destinacionit dhe numrit te personave.

Per informacione na kontaktoni ne numrat e telefonit: 0692497771 / 0698292423

  • Person NRG Motors
  • Adresa Rruga Bajram Tusha l14

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!