Makine

VW Passat CC 2.0 TDI 4Motion Claim

0 / 5
13,500€
Krahaso Add to favorites Print

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Passat CC 2.0 TDI 4Motion
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqipetare
✔ Km: 100.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Full Options, Kolaudim per 2 vite, Letrat te paguara per 1 vit, Xhamat e zinj mbrapa me leje per 5 vite, Kamera + Sensor Parkimi para dhe mbrapa, Start-Stop, Auto Hold, Baxha, Navi Android i madh, MP4, AUX, USB, Sedilje Lekure me Ngrohje dhe memorie, Sediljet mbrapa me ngrohje, 5 vende, Timon R Line, Komanda ne Timon, Marsha F1 ne timon etj.
✔ Vendodhja: Tirane
✔ Cmimi: 13.500€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355693161130

  • Person NRG Motors
  • Adresa Tirane
Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!