Makine

VW Jetta 2.5 SE Claim

0 / 5

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Jetta 2.5 SE
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin-Gas
✔ Targa: Shqiptare (AB)
✔ Km: 171.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.5 Benzin-Gas me impiant te sapo montuar, xhama te zi, sedilje lekure dhe me ngrohje, klima tronic, sensor shiu dhe drite, pilot automatik, bagazhier me 6 CD, makina eshte komode dhe ne gjendje shum te mire etj.
✔ Vendodhja: Tirane ✔ Cmimi: 7.200€ (i diskutueshem)
✔ Telefon: +355692050262

  • Person Edvin
  • Adresa Tirane
Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!