Makine

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion Claim

0 / 5
Krahaso Add to favorites Print

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2015
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: dogan
✔ Km: 59.000
✔ Ngjyra: Blu
✔ Opsionet shtese: Full options Start-Stop, Sistem Eco (fiket ndizet ne trafik), Navi, CD DVD, USB, Kamera 360°, Vetparkim, Sensor Parkimi, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, Timon Elektrik dhe me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 14.500€ ↘️ 13.500€
✔ Telefon: +355692497771

  • Person NRG Motors
  • Adresa Rruga Bajram Tusha l14

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!