Makine

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion Claim

0 / 5
12,500€
Krahaso Add to favorites Print

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: dogan
✔ Km: 144.000
✔ Ngjyra: Gri
✔ Opsionet shtese: Navi, CD DVD, USB, Sensor Parkimi, Sedilje me memorie dhe me ngrohje, Timon Elektrik dhe me ngrohje, panorama, abs, esp, xenon, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 12.500€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692497771

  • Person NRG Motors

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!