Makine

Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic AMG Line Claim

0 / 5
20,499€
Krahaso Add to favorites Print

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 164.000 mund ti verifikoni ku te doni
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Full Options, Kamera 360°, Panorama, Keyless, Vet Parkim, Distronic, Blint Spot, Sedilje me Ngrohje & Memorie, Timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 20.499€ NUK NDERROHET
✔ Telefon:+355692497771

  • Person NRG Motors

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!