Makine

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line Claim

0 / 5
Krahaso Add to favorites Print

 

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 240.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, hapje mbyllje me shenje gishti, navi, sport/city, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, pasqyra dallëndyshe me palosje, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.

  • Person NRG Motors
  • Adresa Rruga Bajram Tusha l14

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!