Makine

Ford Fiesta Claim

0 / 5

 

Shitet ⤵️

✔ Marka,Modeli: Ford Fiesta

✔ Viti: 2003

✔ Kambjo: manuale

✔ Lenda Djegese: Benzin

✔ Targa: Shqiptare

✔ Km: 195.000

✔ Ngjyra: gri

✔ Opsionet shtese: letra dhe siguracion deri ne mars 2022, hapje mbyllje me pult, dy celsa,kondicioner, xhamat para elektrik, e gatshme per prove                      ✔ Vendodhja: Fier

✔ Cmimi: 1.800€ (i diskutueshem)

✔ Telefon: +355692509876

  • Person Elti

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!