Makine

BMW X5 3.0i Xdrive Claim

0 / 5

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X5 3.0i Xdrive
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 215.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: motor 3.0 benzin BEHET ME GAS 100%, start stop, tavan panorama, kamera dhe sensor parkimi, navi, bixenon, sedilje me ngohje dhe me memorie, full option
✔ Cmimi: 9.999€ NUK NDERROHET!
✔ Telefon: +355692497771

  • Person NRG Motors

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!