Makine

BMW 328i XDrive Verified

0 / 5

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 328i XDrive
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 175.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: 2.0 Benzin, Versioni Luxury Full Extra, kamera dhe sensor parkimi, navi, keyless asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sedilje me memorie dhe me ngrohje, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 13500€
✔ Telefon: +355692497771

  • Person NRG Motors
  • Adresa Rruga Bajram Tusha l14

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!