Makine

BMW 328d XDrive Claim

0 / 5
15,500€

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 328d XDrive
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Nafte
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 192.000
✔ Ngjyra: Blu e erret
✔ Opsionet shtese: Versioni full extra, 2.0 naft me sistem eco (qe fiket ne trafik), super ekonomike, 4×4, sensor parkimi, kamera 360 grad, head up(km ne xham), start stop, keyless go, sedilje me ngrohje dhe memorie, perde, drita xenon inteligjente, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 15.500€
✔ Telefon: +355692497771

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!