Makine

Audi Q7 3.0 TDI S-Line Quattro Claim

0 / 5
Krahaso Add to favorites Print

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q7 3.0 TDI S-Line Quattro
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 220.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Panorama, Blind Spot, Keyless go, 7 vende, Xhama te zinj origjinal, Start-Stop, Kamera dhe Sensor Parkimi, Sedilje Elektrike me Memorje, Navi, CD DVD, etj.
✔ Cmimi: 13.800€
✔ Telefon: +355692605773 / +355692497771
NUK NDERROHET!

  • Person NRG Motors
  • Adresa Autostrada Tirane - Durres, Marikaj
Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!