Makine

Audi Q5 3.0 TDI Quattro Claim

0 / 5
19,500€

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 3.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 201.000
✔ Ngjyra: E bardhe
✔ Opsionet shtese: Keyless Go, Sensor dhe kamera parkimi, Pilot automatik, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Panorama, Navi, Bluetooth, Aux, USB, Kart memorie, Ne super gjendje etj..
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 20.500 ↘️ 19.500€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355692605773 / +355692497771

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!