Makine

Audi Q5 3.0 TDI Quattro S Line Claim

0 / 5
Krahaso Add to favorites Print

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 3.0 TDI Quattro S Line
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 235.000
✔ Ngjyra: E zeze
✔ Opsionet shtese: S Line, Start Stop, Sensor dhe kamera parkimi, Pilot automatik, 2 celsa, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Panorama, Navi, Bluetooth, Aux, Kart memorie, Ne super gjendje etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 19.500€
✔ Telefon: +355692605773

  • Person NRG Motors
  • Adresa Autostrada Tirane-Durres Marikaj
Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!