Makine

Audi A6 3.0 TDI Claim

0 / 5
17,000€

 

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 230.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: Full Extra, Start Stop, Keyless go, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Fenere Matrix, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje me Memorie, Baxha, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 17.000€
✔ Telefon: +355692497771

  • Person NRG Motors

Njoftimet e Fundit

Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!