Makine

Audi A6 3.0 TDI Quattro Claim

0 / 5
25,000€

 

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2016
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 232.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Look RS6, Start Stop, Keyless go, Head up display, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Tetuc, Distronic, Xenon, Fenere Inteligjent, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje/Ftohje dhe me Memorje, Bagazhi mbyllet me buton, Baxha, Audio Bose, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 26.500 ↘️ 25.000€ NUK NDERROHET
✔ Telefon: +355692605773 / +355692497771

  • Person NRG Motors
  • Adresa Autostrada Tirane-Durres, Marikaj, Tirana 1001
Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!