Biznes

Auto Korea Lux Claim

0 / 5

 

Auto Korea Lux ju mundeson makina nga Korea me cmimet me konurruese ne treg. Makinat vijne deri ne portin e Durresit, Auto Korea Lux ofron cilesi dhe sherbim te garantuar.

Per cdo nga makinat tona qe ju pelqen mund te kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne Watsapp: +355692497771

Makinat vijne deri ne portin e Durresit, pa dogane.

Pagesa behet para se te mberrije makina dhe gjithashtu shoqerohet me fature te rregullt tatimore.

Ne mbajme garanci per motorrin dhe kambion.

Makina ka probleme vetem nga pjese strukturore nga ana funksionale jane ne gjendje te shkelqyer.

Problemet qe ka makina ju tregohen me detaje ne foto dhe video te ndryshme qe ju tregohen para pageses.

Pasi beni pagesen, ne gjithashtu mund tju japim numrin e kontenierit.

Me numrin e kontenierit mund te shikoni se ku eshte makina dhe se ne cfare date mund te arrije ne portin e Durresit.

Makinat tona ne menyre me te detajuar mund ti shikoni ne faqen tone te Instagramit: autokorea_lux

Facebook: Auto Korea Lux

YouTube: Auto Korea Lux

Per me shume informacin rreth makinave kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne Watsapp: +355692497771

  • Person Auto Korea Lux
Deshironi te Reklamoni ne BestOffer.al?Kontaktoni stafin tone per te marr nje oferte!